Proporcionální řízení jen u Ecowater Systems

ESM18_80thanniversaryseries_close-up

Ecowater Systems je jediný světový výrobce automatických změkčovačů vody s patentovaným proporcionálním řízením, které se používají v domácnostech i ve firmách a zároveň je také vynálezcem změkčovače vody, které vyrábí od roku 1925. zabývá se i dalšími produkty na úpravu vody.  Jejich změkčovače vody jsou hodně odlišné od produktů, které se nachází na našem trhu.

Takže jsem rádi, že vám je můžeme nabídnou i na našem českém trhu. 

Patentované proporcionální řízení, které mají změkčovače, pracuje podle aktuálního „proměnlivého“ průtoku vody změkčovačem a podle něj si samovolně upravuje cyklus „regenerace“,  a také si automaticky dávkuje sůl a vodu k regeneraci. Tato data vyhodnocuje vlastním řídícím a kontrolním systémem. Řízení tedy 100% pracuje za vás. Spotřeba vody a soli na regeneraci je proto 4-10x menší než u konkurenčních výrobků. Tímto fungováním se také snižuje opotřebení zařízení = úspora dalších peněz.

Možná vás napadne, že jestli spotřebujete 100kg soli ročně nebo 1.000kg ročně, že to není až taková velká položka, ale nejde jen o peníze, ale také o čas a další náklady, které musíte věnovat zajištění takového množství soli.

Vyšší obsah Fe (železa) a Mn (manganu) ve vodě? Nabízí se řešení vše v jednom zařízení, podívejte se na tento odkaz  a napište nebo zavolejte a my vám poradíme, co budete skutečně potřebovat.