Kolik ušetříte se změkčovačem vody

Zápas s Vaší tvrdou vodou může stát více či méně, záleží na vstupních parametrech vody, na její tvrdosti, na spotřebě, na obsahu dalších minerálních látek a hlavně na tom, jestli používáte vodu z vodovodu nebo vodu studniční, a právě proto nám napište, spočítáme Vám, co bude pro Vás výhodnější a možná zjistíme, že žádný změkčovač nepotřebujete, ale někdo jiný Vám jej chce vnutit!

 V každém případě se podívejte, kolik můžete uspořit, když si jej pořídíte:

2014-06-13_095027Kolik peněz uspoříte s naším změkčovačem vody

Měsíčně ušetříte při tvrdosti vody 20°dH (3,56 mmmol/l) Ø 1.629,- CZK, za 20 let používání změkčovače EcoWater Systems je to částka 390.960,- CZK, a to je zajímavá částka…

Určitě Vás napadne spousta dalších otázek a možná i odpovědí, zkuste si vzít papír a tužku a sami si spočítejte, kolik jste investovali do všech zařízení u Vás v krásném rodinném domě, které přicházejí do kontaktu s tvrdou vodou, možná to ani počítat nechcete, aby jste nezjistili, jak obrovské částky to jsou….

Návratnost investice do změkčovače EcoWater Systems je necelé 3 roky. Pokud skutečně chcete kvalitní, dlouhodobé a bezproblémové řešení, žádejte bezplatnou konzultaci a pořiďte si produkt na úpravu a změkčení vody od společnosti EcoWater Systems prostřednictvím Vašeho výhradního dovozce firmy ALTAMORE s.r.o. a nebo jejich obchodního partnera a vychutnejte si tu nejčistší vodu, jakou jste dosud znali.

Našli jsme pro Vás nejen ekonomické, ale také ekologické řešení na úpravu a změkčení vody!

A v čem jsme jiní než konkurence?

  1. Konzultace a nabídka ZDARMA  je u nás samozřejmostí, vybíráme jen nejvhodnější model.
  2. Nabídku rozpracujeme do detailů, aby jste věděli vše, co považujete za důležité (roční spotřeba vody a tabletové soli na regeneraci, záruky, servis, životnost a další.)
  3. Máme pro Vás připravenu instalaci se zprovozněním od školeného personálu, záruční a pozáruční servis po celou dobu životnosti změkčovače.
  4. Nabízíme výměnu staršího  modelu za nový se zajímavou slevou!
  5. Podáváme klientům všechny dostupné informace, které máme od výrobce.

Životnost našich změkčovačů Ecowater System ESM a ERM je 30 let, jak uvádí výrobce.