Proporcionální řízení jen u Ecowater Systems

ESM18_80thanniversaryseries_close-up

Ecowater Systems je jediný světový výrobce automatických změkčovačů vody s patentovaným proporcionálním řízením, které se používají v domácnostech i ve firmách a zároveň je také vynálezcem změkčovače vody, které vyrábí od roku 1925. zabývá se i dalšími produkty na úpravu vody.  Jejich změkčovače vody jsou hodně odlišné od produktů, které se nachází na našem trhu.

Takže jsem rádi, že vám je můžeme nabídnou jako jediní na našem českém trhu. 

Patentované proporcionální řízení, které mají změkčovače, pracuje podle aktuálního „proměnlivého“ průtoku vody změkčovačem a podle něj si samovolně upravuje cyklus „regenerace“,  a také si automaticky dávkuje sůl a vodu k regeneraci. Tato data vyhodnocuje vlastním řídícím a kontrolním systémem. Řízení tedy 100% pracuje za vás. Spotřeba vody a soli na regeneraci je proto 4-10x menší než u konkurenčních výrobků. Tímto fungováním se také snižuje opotřebení zařízení = úspora dalších penízků.

Možná vás napadne, že jestli spotřebujete 100kg soli ročně nebo 1.000kg ročně, že to není až taková velká položka, ale nejde jen o peníze, ale také o čas a další náklady, které musíte věnovat zajištění takového množství soli.

Vyšší obsah Fe (železa) a Mn (manganu) ve vodě? nabízí se řešení vše v jednom zařízení, vyzkoušejte to, napište si nebo zavolejte, pošlete rozbor vody a my vám poradíme, co budete skutečně potřebovat.